Şantiye Yatak

İnşaat şantiyelerinde çalışan işçiler ve personel için özel olarak üretilmiş olan şantiye yatak çeşitleri geniş alternatiflerle müşterilere hitap etmektedir. Şantiye çalışanlarının rahat bir gece geçirmesi ve dinlenebilmesi için vücut yapısına uygun ergonomik bir tasarıma sahiptir. Yatak çeşitleri firmaların ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre istenen boyutlarda kolaylıkla imal edilebilmektedir. Maksimum konfor isteyen şantiyeler için sünger yatak modellerimiz çok beğenilmektedir.

Birinci sınıf süngerlerle imal edilen şantiye yatağı uzun kullanımlarda dahi formunu korumaktadır. Kesinlikte ezilmeyen ve deforme olmayan özel bir dokuya sahiptir. Daha ekonomik çözümler arayan şantiyeler için de ekonomik yaylı yatak çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bütün şantiye yatak çeşitleri garantili ve faturalı olarak uygun fiyatlarla satışa sunulurken konfor ve kalite her zaman üst seviyede yer almaktadır.

Şantiye Yatağı Modelleri

İşçi sağlığının korunmasını ilke edinen firmamız, işçilerin konforlu bir şekilde yatmasını sağlamak için kaliteli şantiye yatağı imalatı yapmaktadır. Günlük yaşam kalitesinin artması için ve kaliteli bir uyku düzenine sahip olabilmek için yatağın rahatı ve konforu çok önemlidir. Özellikle şantiyelerde çalışan ve yorucu işlerle uğraşan kişiler için yatak seçimine dikkat edilmesi gerekir.

Uzun ömürlü, kaliteli, estetik yaylı özellikleri ile son dönemlerde popüler olan işçi yatağı modellerimiz ihtiyaçlarınıza göre uygun ebatlarda üretilebilmektedir. Kaliteli ve ucuz yaylı yatak, şantiyeler için ranza, battaniye, baza, yorgan ve yastık için doğru adrestesiniz.

Şantiye yatakları fiyatları konusunda da son derece ekonomik seçenekler sunularak talepleriniz en iyi şekilde karşılanır. Sektörde fark yaratan ürünler sunularak çalışanlarınızın konforu sağlanır. Şantiyelerde çalışan personellere özel olarak tasarlanan yataklarımız sünger ve ekonomik yaylı olmak üzere farklı gruba ayrılır.

Ergonomik özellikli olan yataklarımız personellerin vücuduna uygun olarak istenilen ebatlarda üretilmektedir. Birinci kalitede malzemeler ile üretilen şantiye yatak modellerimiz garantili olarak sunulmaktadır. Sizlerde çalışanlarınızın kaliteli bir uyku düzenine sahip olmasını istiyorsanız, şantiye yatak modellerimizi inceleyebilirsiniz.