PERSONEL SOYUNMA DOLABI

Soyunma dolaplarımız müşterilerimize özel olarak birinci sınıf malzemeyle üretilmektedir. Taleplerinize bağlı olarak tek kapılı, çift kapılı, üç kapılı, dört kapılı, beş kapılı veya altı kapılı dolap seçenekleri modeline göre farklı ebatlarda imal edilmektedir.

Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyu kullanılma özelliklerine sahip personel soyunma dolabı modellerimiz hastanelerde, otellerde, şantiyelerde, fabrikalarda, askeriyede, özel ve devlet yurtlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilen soyunma dolabı grubumuz, son derece ergonomik ve kullanışlıdır.

Başarılı bir çalışmanın ancak düzenli bir çalışma ve yaşam alanı ile sağlanacağı düşüncesine bağlı olarak işyerlerindeki barınma alanlarındaki dar alanları sorun olmaktan çıkaracak ürünlerimiz personellerin de yaşam standartlarını iyileştirerek düzenli ve başarılı çalışmalarına katkıda bulunacaktır. Personel dolaplarımız özellikle kullanım alanı dar yerlere genişlik sağlamak isteyen hastane veya oteller ya da öğrenci yurtları için özel ve dayanıklı malzemeyle imal edilmektedir.

Üretici firma güvencesi ile adetli alımlarınızda en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.