LASTİKLİ ÇARŞAF

Lastikli çarşaf kolay kullanım avantajı sayesinde yaygın olarak tercih edilen özel bir ürün grubudur. Farklı ölçülerde üretilen lastikli çarşaflar kullanım alanına bağlı olarak tek kişilik, çift kişilik ve battal boy ebatlarında talep görmektedir. Kullanıcılarına hem zaman kazandıran hem de yataklarının düzenli kalmasına yardımcı olan penye lastikli çarşaf ürünleri modern çağımızda günden güne yaygınlaşarak sürekli artmaktadır. Yoğun talebe bağlı olarak artan ürün ihtiyacını karşılarken kalitesinden asla ödün vermeyen ender firmalardan biri olan Özsa Özeniş sizlere zamanında ürün teslim edebilmek için sürekli stoklu çalışmaktadır. 

Lastikli Çarşaf Neden Tercih Edilir?

Lastikli çarşafın en büyük özelliği, dört kenar lastikleri sayesinde yatağınızı komple sarıp çarşafın kaymasını önlemektir. Yatarken rahatsız olmamanız adına  yatağı düzeltme aşamasında büyük kolaylık sağlar.

Lastikli çarşaf modellerinde lastik kalitelisi hayli önem teşkil eder.Desenli veya tek renge sahip olan lastikli çarşafları, desenli veya farklı renklerdeki yastık kılıflarınızla ve uyku setlerinizle kombine etmeniz size kolaylık sağlamanın yanında şık ve estetik bir görünüm kazandıracaktır.

Kolay yıkanabilir özelliği ile lastikleri deforme olmaz ve her kullanımda sorunsuzluk vaat eder. Dilerseniz lastikli çarşafı saten çarşaflarınızın altına kaydırmaması için de kullanabilirsiniz. Siparişleriniz için lastikli çarşaf imalatı yapan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Lastikli Çarşafın Çok Yönlü Konforu

Günün yorgunluğunu atmanın en önemli ve en etkili yolu uyumaktan geçer. Verimli bir uykunun yolu ise kaliteli çarşaftan geçer. Lastikli çarşaflar çabuk bozulmama özelliği sayesinde, uyku esnasında bozulma kayma gibi sorunlar yaşamayacağınız için derin uykuya dalma sürenizi kısaltır ve yeni güne uykunuzu almış olarak uyanmanızda yardımcı olur.

Ayrıca, akşam yattığınız ve sabah kalktığınızda formunu koruyacağından ev işlerinde de zaman kazanmanızı sağlar. Böylelikle ev hanımları kendileri için büyük ölçüde önemli olan zamandan tasarruf ederek odak noktalarını diğer ev işlerine yöneltmiş olur.

Özsa Özen-İş lastikli çarşafları kaliteli penye kumaşlardan yapıldığı için kullanıcılar pamuklanma ve tüylenme gibi sorunlarla karşılaşmaz. Aynı zamanda çarşaflarımız terletme yapmayan ve hava alan pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Sık yıkamaya uygun olan lastikli çarşaflarımız kesinlikle boya vermez.Ütüleme kolaylığı ile ütü lastiklerinden ütü masasına geçirerek son derece kolaylıkla ütüleme yapabilir ve çarşaflarımızı dört mevsim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lastikli çarşaf imalatçıları arasında öncü olan Özsa Özen-İş yüksek kalite ve stok ile toptan lastikli çarşaf sunar.