İK Politikamız

Bir firmanın iyi bir kariyer imkanı sunabilmesi için herşeyden önce iyi bir geçmişinin ve engin bir birikiminin olması gerekir.

Değişim, yenilik ve bilgi kaynağımız olan çalışanlarımız sektörümüzün gereği olarak güncel kalarak bizim yerimizi sağlamlaştıma konusundaki yegane yapı taşlarımızdır. Sahip olduğumuzun birikim ve prestijin nesilden nesile bölgeden bölgeye aktarılmasının temelinde çalışanlarımızın yeteneği ve emeği olduğunun bilinciyle en doğru yatırımın bireylere yapılan yatırımların olduğu düşünerek insan kaynakları konusundaki hassasiyetimizi koruruz. Hepimiz başta müşteri odaklı çalışan, kaliteye ve güncelliğe önem veren, değişime açık, proaktif, sorumluluk sahibi, kültürel çeşitliliğe duyarlı ve en önemlisi takım ruhunun bilincine varmış, alanında uzman ÖZSA ÖZEN-İŞ ekibiyiz..

Yasal sorumluluklarımız ve ticari sorumluluklarımız etik kurallarımız dahilinde kurumsal değerlerimizle birleşerek iş standartları çerçevesinde şirketimizi ev tekstili ve tuhafiye sektörü içinde farklı bir yere ulaştırmıştır.

Eğer siz de bu profesyonel ekibimizin bir parçası olmak ve değerlerimize iş gücü sunmak isterseniz, iş başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirsiniz.